Superliga Srbije: TSC nakon preokreta pobedio Spartak, slavlje Kolubare i Čukaričkog

Fudbaleri TSC-a pobedili su na svom terenu subotički Spartak sa 2:1, u 23. kolu Superlige Srbije.

Poveo je Spartak golom Miloša Roševića u osmom minutu, da bi preokret i pobedu TSC-u doneli golovima Dejan Milićević u 28. i Petar Ratkov u 55. minutu.

TSC je upisao osmu pobedu u prvenstvu i sa 29 bodova zauzima sedmo mesto na tabeli. Spartak je na 12. poziciji sa 27 poena.

U sledećem kolu, TSC će gostovati Napretku, dok će Spartak dočekati Čukarički.

Slavlje Kolubare u Novom Pazaru, Čukarički bolji od Mladosti

Fudbaleri Kolubare savladali su kao gosti ekipu Novog Pazara sa 2:1 u prvom meču 23. kola Superlige Srbije. Ekipa Čukaričkog minmalnim rezultatom savladala lučansku Mladost na Banovom Brdu.

Ekipa iz Lazarevca upisala je bitnu pobedu na uvek teškom gostovanju u Novom Pazaru. Kolubara je do trijumfa došla golovima Nikolića u 33. i Filipovića u 56. minutu.

Jedini gol za domaću ekipu postigao je Rubežić u 64. minutu. Kolubara beleži devetu pobedu ove sezone, čime pomaže sebi u borbi za mesto koje vodi u plej-of fazu takmičenja.

Novi Pazar je pretrpeo 12. poraz i nalazi se na pretposlednjem mestu.

Nakon poraza od Crvene zvezde u uvodnim meču prolećnog dela prvenstva, fudbaleri Čukaričkog stigli su i do prvog trijumfa u nastavku prvenstva.

Ekipa Saše Ilića na svom stadionu savladala je Mladost iz Lučana rezultatom 1:0. Jedini gol na meču bio je delo Rakonjca u 75. minutu.